خرید ایمیل ممتاز و رمز مطالب حفاظت شده 31 وبسایت ملا نایینی

>>> راه های ارتباط و تماس با ما و شماره حسابهای بانکی و دیدارحضوری و نشانی ما و تلفنهای ثابت و همراه و فاکس و ایمیل که مربوط به وبسایتهای ما هم می باشد.

الف: نشانی اینترنتی مهمترین وبسایتهای ملا نایینی.

>>> 1- وبسایت (وَجد نقطه آی آر) http://vajd.ir که نامی است کوتاه و نوشتن آن آسان است و من آن را نام کوتاه برای وبسایت خودم قرار دادم و آن را در وبسایت ملا نایینی htto://mollanaeini.ir   باصطلاح پارک کردم بخاطر اینکه هرکس vajd.ir  را در نوار آدرس بنویسد بتواند به همه سی و یک وبسایت ملا نایینی دسترسی پیدا  کند و وبسایت ملا نایینی  موضوعات مختلف جهت اقشار مختلف دارد.

 >>> 2- وبسایت فکریران  http://fekriran.ir/مخصوص مدیران ( محل فروش طرحها و تألیفات و وبسایتهای شیخ رضا قنبری نایینی).

>>> ۳- وبسایت القانون http://alghanoon.ir/برای قانون ازدواج موقــّت.

>>> 4- وبسایت معکم http://maakum.org/ وبگاه رسمی دفتر شادی و غم و اندیشه

>>> بخش خصوصی: جمیع حقوق محفوظ است.

>>> ۱- شماره حساب ۰۰۰۱۰۵۲۳۰۰۱۱۹۴۰۸ برای کلیه پرداختهای ما بانک سپه – شعبه امامزاده ابراهیم قم. شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۰۲۸۳۶۹۱۳۶

>>> تذکر: برای خرید نشانی ایمیل و رمز مطالب حفاظت شده ۳۱ وبسایتهای ملا نایینی ابتدا ضمن تماس و هماهنگی مبلغ سی هزار تومان  به حساب فوق واریز نموده سپس تماس بگیرید و مشخصات مبلغ واریزی را گفته و مشخصات ایمیل و  رمز را از طریق (sms) پیامک تحویل بگیرید.

***>>> نشانی ایمیلی که شما می خرید دائمی بوده و تغیر نمی کند.!! و به شخص دیگر فروخته نمی شود و تعداد حروف آن هشت حرف و یا بیشتر میبا شد مثل musa@nael.ir. رمزی که به شما داده می شود برای تمام صفحات وبسایتهای فارسی و عربی و بلاگ انگیلیسی میباشد و تا نوروز (۱۳۹۴/۱/۱۵) عوض نشده و معتبر می باشد.

>>> ما ده سال است برای تهیه محتوای این وبسایتها تلاش می کنیم. مطالب جالب به مرور در وبسایتها اضافه خواهد شد.

>>> این وب سایتها در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۱۳ دارای بیش از ۱۵۰ صفحه وب بوده، که ۲۲ وبسایت آن فارسی و ۸ وبسایت عربی و یک وبلاگ انگیلیسی میباشد و دارا ی پیوند های مناسب در مکانهای مناسب به وبسایتهای دیگر میباشد همچنین وبسایتهای دیگری به نام اینجانب ملا نایینی (رضا قنبری مزرعه نو) می باشد که در وبسایت بَهوِب معرفی و توصیف شده اند که رمز خریداری شده صفحات همه  آنها را باز می کند. بهوب محل معرفی همه وبسایتهای ما  از جمله پنج وبسایتی که به فروش ایمیل اختصاص داده شده !!

>>> http://bahweb.ir/ و با net. هم باز می شود.

>>> ۲- شماره حساب ۰۰۰۵۳۱۵۵۸۹۷۹۹ برای خمس و سایر وجوهات شرعیه بانک تجارت شعبه امامزاده ابراهیم قم کد شعبه۱۵۰۷۰ شماره کارت ۶۲۷۳۵۳۲۰۹۰۳۵۳۱۴۷

>>> ۳- شماره حساب۰۱۰۵۰۶۲۴۱۸۰۰۴ برای هدایا و نذورات و وجوهی که سایر مجتهدین جامع الشرایط برای شخص اینجانب پرداخت مینمایند بانک ملی شعبه توحید قم کد شعبه ۲۷۲۰ شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۱۳۲۱۳۱۸۲ توضیحا این که هر سه شماره حساب بنام اینجانب رضا قنبری مزرعه نو میباشد.

>>> نشانی پرداخت همه بانکها »»

>>> ساعت کار پاره وقت: هـمـه روزه! از اذان صبح! تا ده شب! باهمـاهـنگی قبلی!!

>>> تلفن هماهنگی بانوان: ۳۸۸۱۸۱۱۱-۰۲۵ و۰۹۱۹۴۵۱۰۰۲۰ و تلفن هماهنگی آقایان  : ۳۸۸۲۴۷۷۰-۰۲۵  و ۰۹۳۲٫۲۵۱٫۲۹۸۷ و ۰۹۱۹۱۹۶۶۰۱۴

>>> سامانه پیامکی: ۳۰۰۰۵۸۴۰۹۹۹۴۴۲

>>> دیدار حضوری۱ : به نشانی قم – خیابان امامزاده ابراهیم فلکه معصومیه ابتدای ۲۴ متری آیت الله کاشانی- کوچۀ ۵۸ – پـلاک ۹  سرای  شادی و غم و اندیشه  و منزل ملا نایینی.

>>> تذکر مهم: در هنگام مراجعه ماشین خود را در خیابانهای اطراف فلکه معصومیه گذاشته و اگر متورسیکلت دارید آن را داخل حیاط بگذارید. از فلکه معصومیه تا جلو درب شصت متر فاصله میباشد. سرای شادی و غم و اندیشه در پشت بانک صادرات فلکه معصومیه داخل کوچه ۵۸ واقع شده است.

>>> کد پستی: ۸۴۶۷۱-۳۷۱۷۶

>>> دیدار حضوری ۲ : بنشانی محل درخواستی شما.

>>> ایمیل: molla@nayini.ir

>>> ایمیل: info@maakum.org

>>> دورنگار: ۸۹۷۸۴۸۱۹-۰۲۱

 

أضف تعليق

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم